O nas

Jesteśmy prywatną szkołą językową działającą na wrocławskim rynku edukacyjnym nieprzerwanie od 1996 r. Szkołę tworzą wykwalifikowani nauczyciele języka angielskiego, dla których nauczanie jest pasją. To ich profesjonalizm i zaangażowanie decydują o wysokim poziomie naszych kursów. Uczymy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Również przygotowujemy naszych słuchaczy do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE i TELC.

Od 2005 jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym TELC, a w przeprowadzonych do tej pory sesjach egzaminacyjnych wszyscy nasi słuchacze z powodzeniem zdali egzaminy na poziomach B1 i B2.

Od 2002 roku jesteśmy licencjonowanym ośrodkiem Helen Doron Early English. Nasze kursy dla najmłodszych cieszą się we Wrocławiu ogromną popularnością.

Od 2017 roku jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.
Można nas odnaleźć pod numerem ewidencyjnym: 2.02/00016/2017.

Nasza kadra

Nasz zespół to nie tylko doskonale przygotowani pedagogicznie profesjonaliści, ale przede wszystkim pasjonaci uczenia języka angielskiego. Zawsze świetnie przygotowani do zająć, potrafią rozbudzić chęci i ambicje do poszerzania wiedzy i umiejętności. Uczestnicy naszych kursów bardzo często podkreślają otwartość i komunikatywność prowadzących, a bogactwo materiałów dydaktycznych stosowanych w trakcie zajęć nigdy nie pozwala odczuć znużenia czy zniechęcenia nauką.

Nasi nauczyciele zawsze chętnie poświęcą czas by indywidualnie wyjaśnić bardziej zawiłe kwestie bądź wskazać obszary, nad którymi należy jeszcze popracować.